Reklamný stojan - klasická forma reklamy

Propagácia firmy je nevyhnutná vec. Ako inak by sa o vás ľudia dozvedeli? Nie každá firma je ale tak veľká, aby si mohla dovoliť billboardy v centre mesta alebo obrovské kampane na internete. Menšie firmy preto zostávajú u klasiky - u stojanov na prospekty.

Stojany na prospekty nájdete v mnohých rôznych podobách podľa toho, aký typ reklamného materiálu majú niesť. Najbežnejšie stojany na prospekty sú tie, ktoré nesú rôzne letáky alebo brožúrky. Vďaka tomu, že môžete na reklamný stojan umiestniť rôzne organizačné vrecká, môžete svoje reklamné materiály zorganizovať podľa potreby. Či už ide o usporiadanie podľa témy alebo funkcie jednotlivých prospektov a alebo podľa toho, aby výsledok vyzeral čo najlepšie.

K letákom a brožúram môžete tiež pripojiť aj väčšie plagáty. Pomocou klip rámov, ktoré sú u niektorých stojanov napojené, môžete predviesť ako informačné materiály na čítanie, tak aj prvky určené na vizuálnu prezentáciu.

V súčasnosti sú tieto stojany vyrábajú najmä z hliníka. Tento materiál je totiž nielen ľahký a kvalitný, ale aj jednoduchý a elegantný a vďaka tomu perfektne ladí s úplnou väčšinou priestor. Nemusíte tak riešiť, či vám stojan ladí so stenou a naopak. S neutrálne kovovou šedú budete ladiť vždy.

Samozrejme existuje viac rôznych druhov stojanov. Bežné sú napríklad reklamné áčka, ktorý slúži predovšetkým na umiestnenie plagátov. Ich výhoda je obojstranná viditeľnosť. U niektorých stojanov máte možnosť kúpiť aj doplňujúce rám na menšie tlačovinu - napríklad doplňujúce informácie, ktoré sa na plagát nevošli. Ak nemáte veľa miesta na skladovanie mnohokrát veľkých stojanov, zvážte nákup skladacieho stojana. Po skončení vystavovanie ho môžete zložiť do pomerne malé kocky, jednoducho schovať (kľudne poskladať viac kociek na seba) a v prípade potreby zase vytiahnuť. Tiež samotné klip rámy sú veľmi obľúbené - hlavne tam, kde chcete prezentovať predovšetkým plagáty. Rámy zaberú ešte menej miesta. Jednoducho ich zavesíte na stenu a nemusíte sa báť, že by okolo nich museli ľudia kľučkovať ani v stiesnených priestoroch.

Existuje obrovské množstvo rôznych druhov reklamných stojanov. V tomto článku sme vymenovali tie najbežnejšie, ale nimi zoznam určite nekončí.

Add comment


Chcete u nás publikovať článok?
Kontaktujte nás e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Určite sa dohodneme.