Príprava na teplé mesiace v karanténe

Děvče, Meditace, Příroda, Jóga, Relaxace, Žena


V poslednej dobe si nemôžeme byť istí, ako dlho bude COVID-19 sabotovať naše plány na pokračovanie normálneho životného tempa a budeme sa musieť zmieriť s časom stráveným v našich domovoch. Máme pre vás tri dôležité veci, ktoré vám zaistia maximálne pohodlie v teplých mesiacoch v karanténe.


Klimatizácia


Či už budete podstupovať karanténu v dome, alebo byte, cez deň sa domácnosť, v ktorej je celá rodina rýchlo zakúri. Práca na počítači, televízie a domáce spotrebiče pridávajú na teplote miestnosti a v lete si tak môžete privodiť aj úpal. Aby ste tomu zabránili, môžete vetrať a robiť prievan, ale prísun teplého vzduchu nezníži vnútornú teplotu. Preto by ste mali pouvažovať o klimatizáciu, ktorá vám vydrží veľa rokov a zariadi príjemnú teplotu aj v tých najparnejších dňoch. Predaj klimatizácií online zariaďuje napríklad firma Shopmelmar.

Knihy, acrylové farby, proste koníčky!


Budete potrebovať koníček, ku ktorému sa budete môcť uchýliť v potrebných momentoch. Mal by to byť koníček, ktorý vás posúva ďalej, alebo na ňom môžete vidieť posun a zlepšovanie, aby to zvýšilo vašu celkovú motiváciu. V knihách to môže byť počet kníh, ktoré prečítate za týždeň, alebo ako veľmi sa vám podaril váš prvý a desiaty obraz, alebo skúsiť nové recepty.

Štuple do uší a maska ​​na oči


Pre chvíle oddychu v plnom byte v teplých mesiacoch sa možno budete cítiť stiesnene a budete potrebovať sa cítiť sami a v bezpečí. Požiadajte teda ostatných obyvateľov bytu o chvilu pokoji, pokiaľ možno a choďte do svojho pokojného kútika, upchajte si uši, alebo počúvajte pokojnú hudbu, zatvorte oči a dajte si pásku, a predstavujte si, že ste v priestrannom mieste, kde sa cítite dobre, treba uprostred lesa, počúvať vtáky.

 

Ak ste slovenský hovoriaci občan na území Slovenskej republiky, potom by sa vám určite neoplatilo nakupovať klimatizácia až zo Slovenska. Využite preto hŕbu kamenných obchodov a eshopov, ktoré sú aj v Čr. Napríklad pre nákup a montáž klimatizací ve Zlíně využite eshop vpmtechklimatizace.cz

Add comment


Chcete u nás publikovať článok?
Kontaktujte nás e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Určite sa dohodneme.